جلسه کارگاه آموزشی بررسی تصاویر سی تی اسکن

به گزارش روابط عمومی و‌اموربین الملل مرکز فراپرتو اولین جلسه از سلسله جلسات کارگاه آموزشی بررسی تصاویر سی تی اسکن با تدریس استاد علیرضا راسخی باحضور پرشور پزشکان داخلی و گوارش روز چهارشنبه۲۵مهرماه۱۳۹۷ در مرکز جامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله‌ای فراپرتو برگزار گردید.
این سلسله جلسات برای پزشکان داخلی و گوارش هر چهارشنبه راس ساعت ۷صبح لغایت ۸:۱۵برگزار میگردد.
مدیر روابط عمومی و واموربین الملل در پایان خاطرنشان کرد این سلسله جلسات آموزشی که در روز چهارشنبه برگزار میشود با جلسات case problems روزهای پنجشنبه ساعت ۸صبح با حضور دیگر اساتید برقرار بوده متفاوت میباشد و پزشکان میتوانند در هر یک بصورت جداگانه حضور یابند و پرونده بیماران خود را ارجاع دهند.

                                              

                                             

بررسی تصاویر سی تی اسکن

کارگاه آموزشی بررسی تصاویر سی تی اسکن با تدریس جناب آقای دکتر علیرضا راسخی و پزشکان متخصص داخلی و گوارش در تاریخ چهارشنبه مورخ 25 مهر 1397 در سالن کنفرانس مرکز تصویر برداری رادیولوژی مداخله ای فراپرتو برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09337333258 جناب آقای رحمانی مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل تماس حاصل فرمایید 

 

دکتر علیرضا راسخی فراپرتو

آیین گرامیداشت روز پزشک در شیراز

ایرنا-شیراز-آیین گرامیداشت اول شهریورماه روز پزشک شامگاه پنجشنبه با حضور استاندار فارس در شیراز برگزار و از پزشکان شاخص استان تجلیل شد

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره آموزشی مدیریت ارتباط با بیماران

به گزارش روابط عمومی و بین الملل فراپرتو، دوره آموزشی مدیریت ارتباط با بیماران با هدف برقراری  ارتباط موثر مراجعین محترم  به مرکز فراپرتو با پرسنل ،کارشناسان،پزشکان و بالا بردن انگیزه در پرسنل صنعت و درمان و پزشکی  و افزایش بهره وری سازمان و احقاق استراتژی های بلند مدت سازمان در راستای افزایش رضایت مندی بیماران و بهبود مستمر کیفیت خدمات با آموزش اساتید منتخب  و فرهیخته مدیریت سازمانی ،بازاریابی و فروش و ارتباطات با همکاری دانشکده خبر شیراز برگزار گردید.

رحمانی در ادامه افزود :

پرسنل در دو گروه آموزشی تقسیم بندی شدند که هر گروه از 6 ساعت آموزش مفید بهره بردند.

لازم به ذکر است که مطالب هر گروه اختصاصی سازی شده و این امر  با همکاری و همت  واحد اداری و رفاهی و واحد ارتباط با بیماران برگزار گردید.

کارگاه اصول و فنون مذاکره ویژه مدیران روابط عمومی

کارگاه اصول و فنون مذاکره ویژه مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان شیراز و اصحاب رسانه با برنامه ریزی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز و همكاري مركز تصویربرداری فراپرتو به میزبانی دانشکده خبر شیراز برگزار شد.

این مراسم با همکاری روابط عمومی استانداری، روابط عمومی فرمانداری شیراز و مرکز تصویربرداری فراپرتو برگزار و در آن دکتر محمود شاکر رئیس دانشکده خبر شیراز به تشریح جزییات اصول و فنون مذاکره پرداخت.
ایشان بیان کردند : روابط عمومی ها مهم ترین بخش در دستگاه های و نهادهای مختلف هستند و باید طوری برنامه ریزی کنند که تکریم ارباب رجوع را به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار دهند.
وی با بیان اینکه در دانشکده خبر شیراز کارشناسان زیادی در حوزه روابط عمومی فارغ التحصیل شده و در دستگاه های مختلف مشغول به کار هستند، افزود: این دانشکده با توان علمی خود در حوزه رسانه آمادگی برگزاری دوره‌های مختلف و مرتبط با رسانه از جمله عکاسی، خبرنگاری، گرافیک و سایر رشته‌های مرتبط در این حوزه را دارد.
شاکر با بیان اینکه تاکنون در چندین مرحله این دوره‌ها برگزار شده افزود: دانشکده خبر شیراز آماده است دوره های آموزشی را برای متقاضیان در بخش‌های دولتی و خصوصی در قالب دوره‌های کوتاه مدت، کارگاه‌های آموزشی، برگزاری همایش‌ها و جشنواره ها ادامه دهد.
جناب آقای رحمانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تصویربرداری پزشکی و رادیو لوژی مداخله ای فراپرتو طی ایراد سخنرانی خودضمن معرفی خدمات مرکز فراپرتو بر لزوم همکاری ارگان ها و نهادها در پیشبرد اهداف سازمانی تاکید کرد و نقش پررنگ روابط عمومی سازمان ها را حایزاهمیت شمرد . وی آمادگی مرکز تصویربرداری فراپرتو برای همکاری هرچه بیشتر باسایر نهاد ها و سازمان ها را اعلام کرد.
در این مراسم دکتر سعیدی معاون سیاسی فرماندار شیراز،سرکار خانم یگانه معاون روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، جورکش دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز و مدیر روابط عمومی استانداری فارس ، دکتر قنبری راد مدیرگروه روابط عمومی دانشکده خبر شیراز به سخنرانی در بخش های مختلف پرداختند.
در پایان با تقدیم لوح تقدیر از سوی فرماندار شیراز به مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه از زحمات انها تقدیر شد

                                                            

 

                                                            

 

 

                                                             

 

معرفي و راه اندازي استريوتاكسي

معرفي و راه اندازي استريوتاكسي با فريم راديونيكس يا سي آر دبليو در كلينيك جامع تصويربرداري اينترونشنال فراپرتو توسط دكتر علي رزمكن
در اين روش امكان نمونه برداري و دسترسي به هرنقطه از مغز از طريق يك سوزن باريك با دقت دهم ميليمتر ميسر است.

رونمايي از نرم افزار فوق پيشرفته S8

رونمايي از نرم افزار فوق پيشرفته S8 مدترونيك آخرين ويرايش از پيشرفته ترين نرم افزار نويگيشن هسته هاي عمقي مغز عصر ديروز در مركز فراپرتو شيراز – اولين نسخه از اين نرم افزار بينظير براي اولين بار در كشور به همت استاد دكتر راسخي در شيراز اماده بهره برداري است. پيشرفته ترين اعمال جراحي مغز به كمك اين دستگاه با اطمينان بيشتر قابل انجام است.