کارگاه اصول و فنون مذاکره ویژه مدیران روابط عمومی

کارگاه اصول و فنون مذاکره ویژه مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان شیراز و اصحاب رسانه با برنامه ریزی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز و همكاري مركز تصویربرداری فراپرتو به میزبانی دانشکده خبر شیراز برگزار شد.

این مراسم با همکاری روابط عمومی استانداری، روابط عمومی فرمانداری شیراز و مرکز تصویربرداری فراپرتو برگزار و در آن دکتر محمود شاکر رئیس دانشکده خبر شیراز به تشریح جزییات اصول و فنون مذاکره پرداخت.
ایشان بیان کردند : روابط عمومی ها مهم ترین بخش در دستگاه های و نهادهای مختلف هستند و باید طوری برنامه ریزی کنند که تکریم ارباب رجوع را به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار دهند.
وی با بیان اینکه در دانشکده خبر شیراز کارشناسان زیادی در حوزه روابط عمومی فارغ التحصیل شده و در دستگاه های مختلف مشغول به کار هستند، افزود: این دانشکده با توان علمی خود در حوزه رسانه آمادگی برگزاری دوره‌های مختلف و مرتبط با رسانه از جمله عکاسی، خبرنگاری، گرافیک و سایر رشته‌های مرتبط در این حوزه را دارد.
شاکر با بیان اینکه تاکنون در چندین مرحله این دوره‌ها برگزار شده افزود: دانشکده خبر شیراز آماده است دوره های آموزشی را برای متقاضیان در بخش‌های دولتی و خصوصی در قالب دوره‌های کوتاه مدت، کارگاه‌های آموزشی، برگزاری همایش‌ها و جشنواره ها ادامه دهد.
جناب آقای رحمانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تصویربرداری پزشکی و رادیو لوژی مداخله ای فراپرتو طی ایراد سخنرانی خودضمن معرفی خدمات مرکز فراپرتو بر لزوم همکاری ارگان ها و نهادها در پیشبرد اهداف سازمانی تاکید کرد و نقش پررنگ روابط عمومی سازمان ها را حایزاهمیت شمرد . وی آمادگی مرکز تصویربرداری فراپرتو برای همکاری هرچه بیشتر باسایر نهاد ها و سازمان ها را اعلام کرد.
در این مراسم دکتر سعیدی معاون سیاسی فرماندار شیراز،سرکار خانم یگانه معاون روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، جورکش دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز و مدیر روابط عمومی استانداری فارس ، دکتر قنبری راد مدیرگروه روابط عمومی دانشکده خبر شیراز به سخنرانی در بخش های مختلف پرداختند.
در پایان با تقدیم لوح تقدیر از سوی فرماندار شیراز به مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه از زحمات انها تقدیر شد